Peopaik

Lapse sünnipäeva pidamine Tartus fotostuudios

Korralda meeldejääv tüdrukuteõhtu, naisteõhtu,  lapse või noorte sünnipäev fotostuudios. Sobib seltskonnale suurusega kuni 12 (max. 20).  Ruumid fotostuudio, köök ja tualett.

Naisteõhtu Tartus
Naisteõhtu Tartus

SOODUSHINNAD!

E-N (3 tundi) 130 EUR / lisatund 40 EUR

R-P (3 tundi) 145 EUR / lisatund 50 EUR

Hind sisaldab 1,5 tundi professionaalse fotograafi juhendamist, fotosessiooni või koolitust. Samuti on võimalik ise proovid kätt fotoaparaadiga.

NB! Riigipühadel kehtib nädalavahetuse hind.

Juurde on võimalik tellida meigipakett + 50€/h (professionaalne meigikunstnik teeb tüdrukutele jumestuse ja soengu või viib läbi meigikoolituse)

Lapse sünnipäev Tartus fotostuudios
Lapse sünnipäev Tartus fotostuudios

Üritusele on samuti võimalik tellida näomaalingu joonistaja + 50€/h

Broneerimistasu on kogusummast 20 EUR, mis arvestatakse maha sünnipäeva kogumaksumusest ning mille palume tasuda hiljemalt 4 päeva jooksul pärast broneerimist. Broneering kinnitatakse peale broneerimistasu laekumist Vitare OÜ arveldusarvele EE531010220083686017 SEB pank. Selgitusse märkige sünnipäevalapse nimi, peo toimumise kuupäev ja kellaaeg. Kui broneerite sünnipäeva aega, mis on lähemal kui 14 päeva, palume Teil tasuda broneerimistasu samal päeval.

Sünnipäeva aega saate broneerida e-posti teel info@mafoto.ee või helistades 53737615.

NB! Etteteatatud ja ärajäänud sünnipäevapeo broneeringu tasu ei tagastata, kuid seda on võimalik kasutada aasta jooksul alates esialgse broneeringu tegemise kuupäevast.

 

Tüdrukuteõhtu TartusIMG_9900Peoruumid TartusIMG_0086

IMG_0089